Wedstrijden

Saturday 29 September
NPWB Soesterberg
Skicentrum Soesterberg
 
Saturday 06 October
NPWB + 2RC Nieuwegein
Skipiste Nieuwegein
 
Sunday 07 October
NPWS SkiPro oktober
SnowPlanet
 
Friday 12 October
Clubkampioenschappen W1
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 03 November
KCS ASP SnowWorld Landgraaf
SnowWorld Landgraaf
 
Saturday 03 November
NJK Indoor
SnowWorld Landgraaf
 
Sunday 04 November
NK Indoor
SnowWorld Landgraaf
 
Sunday 04 November
NPWB Heijmans Cup memorial
Skibaan Alpine World Oss
 
Saturday 10 November
NPWB de Dousberg
Skibaan De Dousberg
 
Saturday 17 November
KCB W1 + W2 Bergschenhoek
Ski & Skatecentrum Bergschenhoek
 
Sunday 25 November
NPWB Hans Danzl Cup
Skiclub Il Primo
 
Friday 30 November
Clubkampioenschappen W2
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 01 December
NPWB Drechtsteden
Skicentrum Drechtsteden
 
Saturday 08 December
NPWB Wolfskamer Triple
Skiclub Wolfskamer
 
Friday 21 December
NPWS SkiPro Cup
Eben (A)
 
Thursday 27 December
NPWS Wolfskamer Open
Wagrain (A)
 
Friday 28 December
NPWS Jan Keller Cup
Ramsau am Dachstein (A)
 
Sunday 30 December
NPWS Sylvester Cup
Hinterreit (A)
 
Thursday 03 January
KCS 3 januari
Onbekend
 
Friday 04 January
KCS 4 januari
Onbekend
 
Saturday 12 January
KCB W3 + W4
Onbekend
 
Friday 18 January
Clubkampioenschappen W3
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 19 January
NPWB Hoofddorp
Skicentrum Hoofddorp
 
Saturday 26 January
NPWB + 2RC OSR
Ski & Skatecentrum Bergschenhoek
 
Saturday 02 February
NPWB de Schans
Ski- en Snowboardclub De Schans
 
Saturday 09 February
NPWB Oss
Skibaan Alpine World Oss
 
Monday 18 February
NPWS Kristal Cup
Ellmau (A)
 
Wednesday 20 February
NPWS Fieberbrunn Cup
Fieberbrunn (A)
 
Thursday 21 February
NK Sneeuw SL
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Friday 22 February
NK Sneeuw GS
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Saturday 23 February
NPWS SMN Cup I
Filzmoos (A)
 
Sunday 24 February
KCS Pro slalom
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Monday 25 February
SnowStar Sneeuw
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Tuesday 26 February
NJK Sneeuw RS
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Wednesday 27 February
NJK Sneeuw SL
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Saturday 09 March
NPWB Nieuwegein
Skipiste Nieuwegein
 
Sunday 10 March
NPWS SRD Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 17 March
NJK / NK / SnowStar Baan
Skibaan Alpine World Oss
 
Sunday 17 March
NPWS SRH Cup
SnowPlanet
 
Saturday 23 March
KCB Finale De Schans
Ski- en Snowboardclub De Schans
 
Friday 29 March
Clubkampioenschappen Finale & seizoensafsluiting
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 30 March
NPWS Monique Elsewaerd Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 31 March
NPWB + 2RC Wolfskamer Trofee
Skiclub Wolfskamer
 
Sunday 07 April
NPWS Unimove Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Saturday 13 April
NPWS SMN Cup II
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 14 April
KCS Finale
SnowWorld Landgraaf
 
Sunday 14 April
NPWB Moser
Skicentrum Moser
 
Sunday 26 May
NPWS Ski-Pro
SnowPlanet