Wedstrijden

Friday 18 January
Clubkampioenschappen W3
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 19 January
NPWB Hoofddorp
Skicentrum Hoofddorp
 
Saturday 26 January
NPWB + 2RC OSR
Ski & Skatecentrum Bergschenhoek
 
Saturday 02 February
NPWB de Schans
Ski- en Snowboardclub De Schans
 
Saturday 09 February
NPWB Oss
Skibaan Alpine World Oss
 
Monday 18 February
NPWS Kristal Cup
Ellmau (A)
 
Wednesday 20 February
NPWS Fieberbrunn Cup
Fieberbrunn (A)
 
Thursday 21 February
NK Sneeuw SL
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Friday 22 February
NK Sneeuw GS
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Saturday 23 February
NPWS SMN Cup I
Filzmoos (A)
 
Sunday 24 February
KCS Pro slalom
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Monday 25 February
SnowStar Sneeuw
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Tuesday 26 February
NJK Sneeuw RS
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Wednesday 27 February
NJK Sneeuw SL
Sankt Johann Alpendorf (A)
 
Saturday 09 March
NPWB Nieuwegein
Skipiste Nieuwegein
 
Sunday 10 March
NPWS SRD Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 17 March
NJK / NK / SnowStar Baan
Skibaan Alpine World Oss
 
Sunday 17 March
NPWS SRH Cup
SnowPlanet
 
Saturday 23 March
KCB Finale De Schans
Ski- en Snowboardclub De Schans
 
Friday 29 March
Clubkampioenschappen Finale & seizoensafsluiting
Skipiste Nieuwegein
 
Saturday 30 March
NPWS Monique Elsewaerd Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 31 March
NPWB + 2RC Wolfskamer Trofee
Skiclub Wolfskamer
 
Sunday 07 April
NPWS Unimove Cup
SnowWorld Zoetermeer
 
Saturday 13 April
NPWS SMN Cup II
SnowWorld Zoetermeer
 
Sunday 14 April
KCS Finale
SnowWorld Landgraaf
 
Sunday 14 April
NPWB Moser
Skicentrum Moser
 
Sunday 26 May
NPWS Ski-Pro
SnowPlanet