Skischool
Op onze pistes hebben allerlei mensen les: van kinderen vanaf 3,5 jaar tot fanaten die hun slalom willen bijslijpen. U kunt een reeks van 24 lessen volgen maar ook intensieve lesblokken tijdens bijvoorbeeld de herfstvakantie.
Zoek jij nog een leuke activiteit voor eerste paasdag? Kom dan gzellig langs bij ons in de brasserie. Wij organiseren namelijk op 20 april tussen 11:00 en 14:00 uur een heerlijke paasbrunch!
Wil je kennismaken met skiën of snowboarden? Boek dan een proefles op zaterdag 29 of zondag 30 maart! Voor zowel kinderen als volwassenen.
Let op! De proeflessen op zaterdag 29 maart zijn bijna volgeboekt. Er worden extra proeflessen gegeven op zondag 30 maart.
Op zaterdag 29 maart is de laatste ski party van het seizoen, namelijk de Fun Ski Party! Kom lekker vrij skien of snowboarden en doe samen met je vrienden de leukste spelletjes op en rond de baan!
Bluesroute Nieuwegein Noord
Eric Clapton 80 jaar!
Ter ere van blues legende Eric Clapton word de Bluesroute in Nieuwegein georganiseerd op zondag 30 maart. (Dit is namelijk Eric Clapton zijn 80ste verjaardag).
Vind jij skiën gaaf? Wil je van skiën je sport maken? Kom dan naar onze talentenscouting op zaterdag 22 smaart 2025!
De Vrij Ski Avonden worden in een nieuw jasje gestoken, namelijk de Ski Party! Elke avond heeft een ander thema. Zet de data alvast in jouw agenda!
Ook in mei, juni en juli is het mogelijk om bij ons te skiën of te snowboarden. Leuk en extra voordelig! Boek nu zomerlessen van 11 mei t/m 6 juli.
Wil jij net als Skipi van onze tubebaan af suizen? Reserveer nu voor een kinderfeestje tuben! *Vanaf 7 kinderen vanaf 6 jaar.
Nieuwe skischoenen nodig? Maak een afspraak en laat u in onze skishop adviseren door onze bootfitters. Zij meten de juiste skischoenen bij u aan met behulp van de meetapparaten van Sidas.
Wij verzorgen ski- en snowboardlessen voor volwassenen en kinderen op alle niveaus.
Van mensen zonder enkele ervaring tot vergevorderde freestylers of slalommers.
Op onze pistes hebben allerlei mensen les: van kinderen vanaf 3,5 jaar tot fanaten die hun slalom willen bijslijpen. U kunt een reeks van 24 lessen volgen maar ook intensieve lesblokken tijdens bijvoorbeeld de herfstvakantie.
Lekker nagloeien van jouw eigen sportieve prestatie met een hapje of drankje. Voor ieder wat wils, dus neem familie en vrienden mee! Een terras aan het water, een serre met open haard en uitzicht op de pistes. Een relaxte après-ski sfeer.
Het hele seizoen door hebben we leuke acties in onze skiwinkel. Hier kun je terecht voor deskundig advies en een leuke collectie. We hebben een grote kinderafdeling. Wij waxen en slijpen ook ski's en snowboards.